AKTUALITĀTES
   
76473

LAMPA aicina pieteikt savu pasākumu
Apskatīt komentārus (0)


16.02.2017


Sarunu festivāls LAMPA ir ikgadējs brīvdabas pasākums, kas pulcē tūkstošiem cilvēku un piedāvā vairāk nekā 150 pasākumu domu apmaiņai, prāta asināšanai un redzesloka paplašināšanai mūžīgi mainīgajā pasaulē.
"Sarunu festivāla LAMPA lielākā vērtība ir tā dalībnieki un organizācijas, kas veido festivāla programmu. Aizraujošais un kvalitatīvais iepriekšējo gadu saturs tapa, sadarbojoties lielam skaitam cilvēku un organizāciju. Festivāls bija ne tikai dāvana Latvijas sabiedrībai, bet arī gandarījuma avots katram programmas dalībniekam un festivāla apmeklētājam. Tāpēc arī šogad aicinām to veidot kopā ikvienam, kas vēlas jēgpilni un saturīgi sazināties ar sabiedrību un  izbaudīt labas sarunas spēku," rosina  festivāla direktore Ieva Morica.
Pasākuma tēmas izvēlē un norises formātā ierobežojumu nav, tomēr pieteikumi tiks vērtēti konkursa kārtībā, atbilstoši festivāla manifestam un pasākuma kritērijiem. Pieteikt savu pasākumu un uzzināt vairāk iespējams festivāla mājaslapā http://www.festivalslampa.lv/lv/piedalies/
****************
Sarunu festivāla LAMPA idejas pamatlicēji un galvenie atbalstītāji ir Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS un “Swedbank”. Festivālam mājvietu un atbalstu sniedz Cēsu novada pašvaldība. Festivālu rīko Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS, “Swedbank”, reklāmas aģentūra “Armadillo” un komunikācijas vadības aģentūra “Deep White”. Festivāla norisi atbalsta arī Britu Padome Latvijā, Cēsu novada pašvaldība, Borisa un Ināras Teterevu fonds, Konrāda Adenauera fonds un “Enefit”. Informatīvie partneri – ziņu portāli Tvnet.lv un Apollo.lv, nacionālā informācijas aģentūra LETA un žurnāls IR.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv