Biedrība "Apvienība HIV.LV"Latvija +371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
108851

Jābūt gribasspēkam un mērķim
Apskatīt komentārus (0)


10.11.2019


Ar diagnozi "HIV infekcija" XXI gadsimtā var nodzīvot garu un pilnvērtīgu dzīvi, radīt veselu bērnu. Tiesa, tāds notikumu attīstības variants iespējams ar nosacījumu, ka tiek regulāri apmeklēts ārsts un izpildīti viņa norādījumi. Šeit nevar iztikt arī bez ticības sev.
Galvenais, ko vajadzētu par HIV zināt šodien, ir tas, ka infekcija nav spriedums, bet mazliet citi dzīves noteikumi. Zāles kļūst arvien mūsdienīgākas un to sistemātiska lietošana var palēnināt slimības attīstību, dzīvildzi pagarinot par daudziem gadiem.
Pēc statistikas, ja neārstējas, pusei HIV pozitīvo cilvēku AIDS attīstās desmit gadu laikā pēc inficēšanās. Bet tiem, kas savlaicīgi sākuši rūpēties par veselību, lietot preparātus, ar slimību nodzīvo divdesmit vai vairāk gadu.
Ja ir gadījies tā, ka jums atklāts HIV, atgādinām, ka vēlme dzīvot ir pašas spēcīgākās zāles cilvēkiem ar HIV infekciju. Ja ir gribasspēks un mērķis, tas nozīmē, ka var dzīvot ilgi un laimīgi. Lai tas notiktu, nepieciešams izvirzīt jaunus dzīves uzdevumus:
1. Iegūt izglītību, uztaisīt karjeru. Tas ir lielisks veids, kā novērst uzmanību, un iespēja kļūt par labu speciālistu. HIV infekcija jums netraucēs sasniegt vairāk, nekā citiem.
2. Laist pasaulē veselus bērnus.
3. Ievērot veselīgu dzīvesveidu. Ir īstais brīdis atteikties no kaitīgiem ieradumiem, vairāk kustēties, nodarboties ar sportu, pareizi ēst.
4. Uzzināt detaļas par HIV un AIDS. Jo vairāk zini, jo vairāk ir iespēju saglabāt veselību. Ir jākonsultējas ar speciālistiem, uzdot viņiem tūkstoti un vienu jautājumu – noskaidrot, kā dzīvot tālāk un dzīvot ilgāk.
Ir nepieciešams ticēt sev un mīlēt sevi, un atcerēties, ka jūs esat vajadzīgi ģimenei un draugiem!
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA