Biedrība "Apvienība HIV.LV"Latvija +371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
109095

LSK jaunatnes pasākums
Apskatīt komentārus (0)


27.11.2019


LATVIJAS SARKANĀ KRUSTA JAUNATNE AICINA UZ PASĀKUMU PASAULES AIDS DIENA | http://ljp.lv/latvijas-sarkana-krusta-jaunatne-aicina-uz-pasakumu-pasaules-aids-diena |
Bezmaksas informatīvs, interaktīvs pasākums jauniešiem, studentiem, LSK brīvprātīgajiem.
Programmā: interaktīvi uzdevumi par HIV un AIDS tematiku, zināšanu pārbaude, diskusija ar Guntu Bogi (BaltHIV, biedrība "AGIHAS", Latvijas Badiju kustība) un Agitu Sēju (centrs "DIA + LOGS").
Pasākums notiks 30. novembrī plkst. 10.00 Šarlotes ielā 1B, 3. stāvā, Latvijas Sarkanā Krusta telpās.
Pieteikšanās pasākumam līdz 28. novembrim. Piesakies šeit: http://ejuz.lv/redribbonday Plašāka informācija par pasākumu šeit>>>
**********************
1. decembrī visā Pasaulē tiek atzīmēta AIDS diena. Ne tikai tāpēc, lai pieminētu AIDS upurus, bet arī lai runātu par HIV profilaksi un iespēju kvalitatīvi dzīvot pēc tam, kad saņemta diagnoze "HIV pozitīvs". Tieši skaidrojošajam darbam mūsdienās ir liela nozīme, jo medicīna ir radusi iespējas HIV pacientiem saņemt nepieciešamo ārstēšanu un pilnvērtīgi nodzīvot ilgu mūžu, taču mīti un aizspriedumi par HIV pacientiem pastāv joprojām, un tie spēcīgi iesakņojušies sabiedrībā. Nereti tiek uzskatīts, ka HIV un AIDS ir pilnīgi viens un tas pats, ka inficēties ar HIV iespējams, atrodoties vien tuvumā HIV pacientam vai paspiežot tam roku.
Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne (LSKJ) nu jau vairāku gadu garumā Pasaules AIDS dienas ietvaros rīko izglītojošu pasākumu, lai aicinātu runāt, diskutēt un mācīties par aktuālajiem jautājumiem HIV un AIDS jomā, jo zināšanas palīdz lauzt stereotipus.
Arī šogad LSKJ brīvprātīgie aicina paust savu atbalstu HIV pacientiem un AIDS upuriem, piespraužot pie apģērba solidaritātes simbolu - sarkano lentīti - un aicina uz informatīvi izglītojošo pasākumu.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA