AKTUALITĀTES
   
22471

Apstiprināta kārtība dzīvei bez LIC
Apskatīt komentārus (0)


28.03.2012


Līdz ar grozījumiem tiks noregulēta šo pakalpojumu sniegšanas un apmaksas kārtība stacionāra un ambulatorajiem pakalpojumiem, kā arī specifisko laboratorisko izmeklējumu veikšana un specifisku medikamentu nodrošināšana pacientiem ar tuberkulozes, HIV infekcijas un citām infekcijas slimībām.
Tāpat grozījumos precizēta kārtība, kādā ieslodzījumu vietā esoša persona var saņemt no valsts budžeta līdzekļiem apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus. Grozījumi paredz, ka ģimenes ārsts sniegs nepieciešamos veselības aprūpes pakalpojumus, ja pie viņa ieradīsies ieslodzījumu vietā esoša persona un tai būs ieslodzījuma vietā strādājoša ārsta nosūtījums. Šādā gadījumā minētai personai sniegto veselības aprūpes pakalpojumu uzskaite tiks veikta kā īslaicīgam pacientam, kurš nav reģistrēts ģimenes ārsta praksē.
Grozījumi paredz, ka arī pēc 01. aprīļa gan stacionārajā, gan ambulatorajā aprūpē (dienas stacionārā) no valsts budžeta līdzekļiem tiks apmaksāta kardioloģisko pacientu ārstēšana, koronārajā angioplastijā izmantojot gan parastos, gan ar zālēm pildītos stentus. Noteikumos precizēts, kādos gadījumos pacientiem tiks nodrošināti ar zālēm pildītie stenti.
(Pēc Veselības Ministrijas ziņām) 
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv