AKTUALITĀTES
   
81645

Pasaules AIDS dienai veltīta konference
Apskatīt komentārus (0)


07.11.2017


25. novembrī RSU aulā notiks konference «HIV/AIDS somatiskie, psihiskie un tiesiskie aspekti». Tajā tiks prezentētas ar HIV/AIDS infekciju un slimību saistītas situācijas no medicīnas, emocionālās kultūras un tiesiskajiem aspektiem. Konferencē paredzētas diskusijas, viedokļu paušana, pieredzes apmaiņa, piedaloties pieredzējušiem nozaru speciālistiem, Pasaules Veselības organizācijas Latvijas pārstāvniecības vadītājai, RSU vadībai u. c.
Tā kā akadēmiskā vide būtiski ietekmē ne vien medicīnas attīstību, bet arī saskarsmes standartus un tradīcijas, konference notiek Rīgas Stradiņa universitātē. Konference domāta veselības aprūpes speciālistiem gan somātiskās, gan psihiskās veselības jomās, docētājiem ar medicīnu un tiesību zinātnēm saistītās fakultātēs, rezidentiem un studentiem, kuriem ar HIV/AIDS būs neizbēgama saskarsme darbā.
Konferences formāts paredz līdztekus medicīnas jautājumiem pārrunāt arī saskarsmes un tiesību jautājumus, emocionālās kultūras un multidisciplināros ar HIV/AIDS saistītos jautājumus.
Atklāšanas uzrunas:
Rīgas Stradiņa universitātes rektors, profesors LZA īstenais loceklis Jānis Gardovskis;
Pasaules Veselības organizācijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Aiga Rūrāne;
Rīgas Stradiņa universitātes Infektoloģijas un dermatoloģijas katedras vadītāja, profesore, LZA korespondētājlocekle Ludmila Vīksna .
Konferences programma šeit. 
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv