Biedrība "Apvienība HIV.LV"Latvija +371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
76572

Tanzānijas Kigwangalla
Apskatīt komentārus (0)


22.02.2017


Aizvadītajā nedēļā Tanzānijas Veselības aizsardzības ministrija deva rīkojumu iesaldēt ārvalstu nekomerciālo organizāciju atvērto 40 klīniku darbu, kurās ārstēja HIV/AIDS, un, kā paziņoja Veselības aizsardzības ministrija, "propagandēja homoseksuālismu".
Izmantojot tādu pat argumentāciju, tika paziņots par visu nevalstisko organizāciju, kas strādā ar gejiem, lezbietēm, biseksuāļiem un transpersonām, darbības aizliegumu.
Bet tagad Tanzānijas Veselības aizsardzības ministra vietnieks Hamiši Kigvangala (Hamisi Kigwangalla) draud publicēt to homoseksuāļu sarakstu, kas tirgo seksu internetā. "Es publicēšu cilvēku sarakstu, kas pārdod ķermeni onlainā..." - savā mikroblogā rakstīja Kingvangala un uzsvēra, ka "tas nav joks". "Varai ir lielas iespējas un viņi aizturēs visus, kas ar to nodarbojas. Pēc aresta viņi palīdzēs atrast citus."
Tanzānijā vīriešiem, kas pēc brīvas gribas nodarbojas ar seksu ar sava dzimuma pārstāvi, var tikt piespriesti 30 gadi cietumā.
Iepriekš valdība bija aizliegusi valstī ievest un ražot lubrikantus, savu rīcību motivējot ar nepieciešamību "ierobežot homoseksuālismu".
Avots: BBC | http://www.bbc.com/russian/news-39032405 |
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA