Biedrība "Apvienība HIV.LV"Latvija +371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
111460

UNAIDS aicina: «Uzmanību! gatavību! starts!» – kā tas nostrādās?
Apskatīt komentārus (0)


14.04.2020


Vairāk UNAIDS mājaslapā: “Nostiprināt un attīstīt panākumus AIDS izskaušanai: uzmanību, gatavību, starts!” | https://www.unaids.org/en/Global_AIDS_strategy |
AIDS apkarošanas jaunajai globālajai stratēģijai jāpalīdz līdz 2030. gadam pielikt punktu AIDS epidēmijai visa pasaulē kā apdraudējumam sabiedrības veselībai. Tā palīdzēs ieinteresētajām pusēm pārvarēt esošās grūtības un nodrošinās efektīvus pret AIDS pasākumus, ko kontrolēs valstis. Jaunā stratēģija, kurā būs ietverti jauni globālie mērķi līdz 2025. gadam un novērtēti resursi šo mērķu sasniegšanai, kļūs par galveno tēmu ANO kārtējai Augsta līmeņa sanāksmei 2021. gadā un būs veltīta AIDS apkarošanas jautājumiem un politiskajai deklarācijai.
Stratēģijas izstrādne balstīsies uz precīziem datiem un ekspertu konsultācijām. Darba grupā tiks iekļauts UNAIDS personāls, sadarbības partneri, sabiedrisko organizāciju pārstāvji, cilvēki, kuri dzīvo ar HIV vai cieš no šīs slimības sekām, jaunatne, konfesionālās organizācijas, veselības ministri, finansu ministri, līdztiesības un dzimuma jautājumu ministri, parlamentu deputāti, zinātnieki, valstu-donoru pārstāvji un privātais sektors.
Lai iepazītos ar stratēģijas izstrādes procesu un izpildes termiņiem, ieejiet saitē UNAIDS mājaslapā (angļu valodā, turpat varat pāriet uz citām ANO valodām).
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA